Неперевершений зовнішній вигляд, енергоефективні технології та гідні експлуатаційні характеристики поєднують трубчасті радіатори. Вони використовуються в контурах обігріву різних об'єктів нерухомості – приватних будинках, квартирах, офісах, закладах сфери HoReCa.
Прототипом сучасних моделей вважається легендарний радіатор TESI з лінійки італійської компанії Irsap, яка з'явилася на ринку в 1967 році, і стала легендою продажу, оскільки трубчасті радіатори опалення на той час ще не були відомі в Італії. Інтерес аудиторії до трубчастих радіаторів не згас і сьогодні. Реагуючи на попит, виробники виготовляють довговічні вироби. Сировиною переважно виступає сталь – метал має чудові показники міцності, надійності. Також використовують інші матеріали – різні сплави з легкою вагою, здатні витримувати значні навантаження.
Елементи поєднують між собою інноваційним методом лазерного зварювання. Шви виходять абсолютно герметичними, але при цьому тонкими, акуратними та охайними. Секції з товщиною стінок в 1-2 мм прилягають один до одного щільно, ймовірність витоку теплоносія із системи виключена.
Рекомендований робочий тиск становить від 10 до 12 атмосфер, що дозволяє здійснювати встановлення в контурах різного типу.
Висота техніки до трьох метрів, глибина – від 40 до 225 мм. Довжину регулюють відповідно до потреб покупців. Є варіанти з нестандартною геометричною формою, які належать до ексклюзивної дизайнерської лінійки. Це радіусні, кутові моделі, перегородки з витягнутими секціями. У приміщенні вони стають арт-об'єктом – приковують увагу, виступають у ролі інтер'єрного акценту.
У кімнаті швидко та рівномірно прогрівається повітря. Навіть у морозні дні комфортний мікроклімат сприяє повноцінному відпочинку або продуктивній роботі. Показники тепловіддачі однієї секції знаходяться у діапазоні від 80 до 120 Вт.
На виробах не накопичується пил, вони легко підтримуються у чистоті в рамках побутового прибирання.
Найчастіше монтаж здійснюють у підвіконному просторі. Це блокує надходження холодного повітря до приміщення. Щоб задекорувати секції - використовують накладки, портьєри, декоративні решітки, або ж спочатку застосовують ексклюзивні моделі з стильним дизайном. У будь-якій ситуації естетику приміщення вдасться зберегти і навіть примножити.
До системи радіатор приєднують бічним, діагональним та нижнім підключенням. Для прискорення та оптимізації процесу складання контуру майстри заздалегідь підбирають сумісну арматуру та додаткові аксесуари (термоголовки, датчики, заглушки, крани для стравлювання повітря).
Існує кілька типів класифікації:
У класичному виконанні трубки діаметром 25 мм закольцьовані. Вони розташовуються по глибині у кілька рядів (зазвичай від 2 до 6). Окремо приварені до горизонтальних колекторів трубки зустрічаються в колекціях деяких брендів.
Трубки можуть бути плоскими, овальними, округлими, а також із квадратним та прямокутним перетином.
При горизонтальному розташуванні колектори для підключення виведені вертикально, що обмежує варіанти підключення до трубопроводу. Спрощує обв'язку вибір на користь вертикально розміщених секцій з горизонтальною орієнтацією колекторів.
У процесі порівняння товарів ретельно вивчають деталі:
Також аналізують репутацію виробника. Відповідальні фірми встановлюють багатоступінчастий контроль якості в цехах, тестують у лабораторних та реальних умовах кожен зразок перед запуском серійного виробництва. Радіатори виходять надійними. Зсередини їх покривають антикорозійним складом, що сприятливо впливає на експлуатаційний термін.
Приголомшливі рішення для інтер'єру, які не позбавлені практичності та функціональності, пропонує клієнтам інтернет-магазин Design Radiator. В наявності величезний асортимент продукції, яка буде доставлена по Києву та регіонам країни у найкоротші терміни за сприяння представників провідних кур'єрських служб. Час доставки товарів "на замовлення" в середньому займає від двох до чотирьох місяців.