Хай-тек, лофт, мінімалізм, арт-хаус і навіть модерн – у будь-який стиль впишуться оригінальні панельні радіатори з інтернет-магазину. Дизайнерські моделі стануть центром композиції, а універсальні класичні варіанти зіллються з інтер'єром, не порушать гармонії. Протягом холодної пори року вони створять комфортний та затишний мікроклімат, забезпечать рівномірний прогрів приміщення – житлового будинку, квартири, офісу, ресторану, готелю чи бутику.
Заготівля збирається у виробничому цеху із двох листів металу, яким згодом надають задану форму методом пресування. Коли пластини з'єднані, виходить панель завтовшки трохи більше сантиметра з безліччю внутрішніх каналів, які є протоками для теплоносія. Її поєднують з конвектором, а також прикрашають сталевим щитом, який за стандартом RAL фарбують у різні відтінки. Для фіксації елементів застосовується зварний метод.
Готову продукцію в лабораторних та реальних умовах ретельно тестують на відповідність стандартам. За умов дотримання правил експлуатації вона служить довго, не втрачає початкової естетики. Догляд потрібний елементарний. З поверхні легко очищаються плями, видаляється пил. Але щоб не порушити цілісність покриття, потрібно відмовитися від жорстких щіток, абразивних та кислотних миючих засобів у процесі збирання. Вони роз'їдають захисний шар – на цих ділянках утворюються ознаки корозії.
Вироби рекомендовані для індивідуальних систем опалення із середнім робочим тиском 6-8 атмосфер. Вони чутливі до засмічення – бруд із централізованих трубопроводів осідає всередині проток, чим блокує рух теплоносія. Доведеться постійно витрачати час на продування та промивання. В іншому випадку циркуляція сповільниться, впадуть показники ККД через накопичення кальцієвого накипу, іржі, органічного нальоту.
Небезпеку становлять і гідравлічні удари, що трапляються при різкому перекритті подаючої насосної станції. У такій ситуації можливі пошкодження та деформації тонколистової сталі, що загрожують появою протікань, розгерметизацією швів та іншими дефектами.
У рейтингах продаж панельні радіатори утримуються протягом багатьох років, хоча на ринку постійно з'являються інноваційні розробки та вдосконалені функціональні радіатори. Попит з боку купівельної аудиторії пояснюється кількома факторами:
У лінійках різних виробників можна купити панелі заввишки 400-2600 мм і глибиною – 60-160 мм. Вони без проблем управляються сучасною автоматикою, мають невисоку теплову інерційність. Класифікація здійснюється за кількома напрямками:
«Design Radiator» - відповідальний постачальник обладнання для опалювальних контурів, що швидко розвивається. Клієнтам доступні докладні консультації фахівців, всебічний сервіс. Продакт-менеджери зорієнтують в асортименті, допоможуть зробити правильний вибір з урахуванням специфіки приміщення, смаку замовника та рамок обумовленого бюджету.
Ціни в каталозі фіксовані, що виключає будь-які переплати та приховані комісії. Схеми внесення оплати прозорі та чесні. Компанія має власний виставковий шоурум в Києві, проте доставка товарів здійснюється по всій території країни. Її організацію доручають представникам провідних кур'єрських служб, які діють оперативно та злагоджено.
Якщо потрібної моделі немає в наявності, то час доставки в Україну може становити від 2-х до 4-х місяців.